Wersja do drukuZbiórka elektrośmieci

ODBIÓR ELEKTROŚMIECI

Uprzejmie informujemy, że na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny rozpoczęła się objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych, „elektrośmieci”, zużytych opon, tekstyliów w terminie zgodnym z harmonogramem załączonym poniżej. Zbiórka rozpoczyna się od godziny 6:00 rano. Odpady wystawione po przejeździe samochodu nie zostaną zabrane.

Wystawiamy: stare meble, wersalki, fotele, dywany itp. oraz kompletny, nierozebrany sprzęt, który ze względu na charakter zbiórki, przeznaczony ma być do recyklingu (zużyty, zepsuty, przeznaczony do wyrzucenia sprzęt elektryczny, elektroniczny np. telewizory, komputery, lodówki, suszarki, telefony itp.), zużyte opony od samochodów osobowych (w ilości wskazującej na pochodzenie z gospodarstwa domowego), tekstylia, ubrania, materiały, rowery.

Nie wystawiamy: odpadów niebezpiecznych tj.: akumulatorów, baterii, farb, leków, strzykawek, wyrobów azbestowych, a także lamp oświetleniowych, styropianu, wełny mineralnej, odpadów poremontowych, gruzu, papy, worków po nawozach, okien, drzwi, opakowań po chemikaliach, olejach czy truciznach.

W związku z powyższym prosimy o dokładne sprawdzenie daty zbiórki oraz dostosowanie się do ww. informacji.

HARMONOGRAMInformujemy, iż w grudniu, na terenie gminy Juchnowiec Kościelny odbędzie się objazdowa zbiórka elektrośmieci.
Elektrośmieci nieodpłatnie będą odbierane przez pracowników MPO Sp. z o. o. w terminie odbioru odpadów selektywnych, zgodnym z harmonogramem. W dniu wywozu odpady należy wystawić przed posesję (na chodnik, ewentualnie zostawić przy ogrodzeniu) w sposób niestwarzający zagrożenia i utrudnienia dla ruchu drogowego. Mieszkańcy zabudowy wielorodzinnej (bloki) zobowiązani są wystawić odpady w okolicach altanek śmieciowych. Zbiórka rozpoczyna się od godziny 6:00 rano. Z uwagi na charakter odbioru, samochód wraz z pracownikami przedsiębiorstwa MPO Sp. z o. o., daną ulicą będzie przejeżdżać tylko raz. Wobec tego, elektrośmieci wystawione po przejeździe samochodu nie zostaną zabrane.

WYSTAWIAMY:

kompletny, nierozebrany sprzęt, który ze względu na charakter zbiórki, przeznaczony ma być do recyklingu (zużyty, zepsuty, przeznaczony do wyrzucenia sprzęt elektryczny, elektroniczny np. telewizory, komputery, lodówki, suszarki, telefony itp.)

NIE WYSTAWIAMY:

rozebranego sprzętu np: samej obudowy komputera bez „elektronicznej / elektrycznej” zawartości.

Harmonogram

Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media