http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Wsparcie finansowe Międzynarodowego Obozu Młodzieżowego
Wiadomość dodana przez: maczak (2009-06-25 09:01:24)

Dnia 16 maja 2009 roku w Weidenbergu, Gmina Juchnowiec Kościelny podpisała umowę partnerską z niemiecką Gminą Weidenberg. W ramach podpisanego porozumienia obie gminy zadeklarowały chęć współpracy w dziedzinie samorządu, gospodarki socjalnej, ekonomii, ochrony środowiska, szkolnictwa i kształcenia, turystyki, a także kultury i sportu. (...)Pierwszą wspólną inicjatywą jest organizacja obozu młodzieżowego dla uczniów
z partnerskiej Gminy Weidenberg, Gminy Juchnowiec Kościelny oraz partnerskich dla Gminy Weidenberg, francuskiej Gminy Plouhinec oraz czeskiej Gminy Smržovka. Obóz młodzieżowy trwać będzie w dniach od 1 do 9 sierpnia 2009 roku. W ramach przygotowanych zajęć młodzież polska będzie miała szansę zapoznania się z kulturą, tradycją, obyczajami niemieckimi, francuskimi oraz czeskimi, natomiast młodzież z krajów partnerskich będzie miała wyjątkową okazję zapoznać się z walorami Gminy Juchnowiec Kościelny, poznać region województwa podlaskiego, a także przyjrzeć się obyczajom i tradycji polskiej.
W związku z wysokimi kosztami przygotowania obozu zwracam się z uprzejmą prośbą o objęcie finansowym wsparciem wyżej wymienionego wydarzenia.
Sponsoring przedsięwzięcia umożliwi Państwu dotarcie do szerokiego grona odbiorców dzięki niżej wymienionym przykładowym formom reklamy:

• zamieszczenie nazwy i logo sponsora na materiałach promocyjnych dotyczących obozu młodzieżowego w tym na plakatach, banerze reklamowym, ulotkach informacyjnych, folderach promocyjnych, informacjach prasowych
• reklama internetowa na stronie internetowej organizatorów obozu młodzieżowego
• umocnienie pozytywnego wizerunku firmy poprzez pozytywne skojarzenia z w/w przedsięwzięciem

Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenia powyższej prośby, wierząc że dla Państwa firmy, będzie to wspaniała okazja do promocji i reklamy, która przyniesie niewymierne korzyści na przyszłość.

Nr konta: Bank Spółdzielczy w Juchnowcu Górnym
47-8074-0003-0000-1661-2000-0020
z dopiskiem: DAROWIZNA NA RZECZ ORGANIZACJI OBOZU MŁODZIEŻOWEGO W GMINIE JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

Będę wdzięczny za potwierdzenie w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Juchnowiec Kościelny ul. Lipowa 10, elektronicznej na adres e-mail: bpolinska@ug.juchn-kosc.wrotapodlasia.pl, lub telefonicznie 085 713 28 94, chęci współfinansowania powyższego wydarzenia do dnia 05.07.2009r.

Z poważaniem,
Wójt Gminy
Juchnowiec Koscielny

 więcej informacji na temat Międzynarodowego Obozu Młodzieżowegoadres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6225