http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Zapraszamy do Kleosina na spotkanie 100 Lat Niepodległości
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2018-11-26 15:56:10)Wójt gminy Juchnowiec Kościelny wspólnie ze Szkołą Podstawową w Kleosinie oraz Ośrodkiem Kultury w Juchnowcu Kościelnym zaprasza na wyjątkowy wieczór poświęcony 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotykamy się w poniedziałek, 26 listopada o godz. 17.30 w hali sportowej SP w Kleosinie przy ul. Zambrowskiej 20.

W programie wieczoru znalazły się opowieści patriotyczne oraz piosenki legionowe w wykonaniu uczniów i chóru Szkoły Podstawowej w Kleosinie oraz spektakl grupy teatralnej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym zatytułowany "Pieśń o Ojczyźnie".
Serdecznie zapraszamy całymi rodzinami do udziału w spotkaniu i wspólnego świętowania wielkiej rocznicy. Chcemy, aby poniedziałkowy wieczór stał się wielopokoleniowym przejawem naszej Polskości.

Różne środowiska (zwłaszcza seniorów spoza Kleosina) zainteresowane przyjazdem na spotkanie prosimy o kontakt z Ośrodkiem Kultury (te. 85 719 60 56). Istnieje możliwości organizacji transportu.


adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73805