http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Sąsiedzka Potańcówka w Złotnikach
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2018-09-04 13:39:02)

Ale to był weekend!!! W piątek charytatywny piknik w Ignatkach-Osiedlu, w sobotę Sąsiedzka Potańcówka we wschodnim klimacie w Złotnikach. W Złotnikach również zbieraliśmy pieniążki dla Nicoli Jurskiej oczekującej na skomplikowany zabieg wszczepienia komórek macierzystych.
„Sąsiedzka Potańcówka w białoruskim stylu musi zostać na stałe włączona do kalendarza imprez gminnych” – mówili uczestnicy sobotniego pikniku. Wszyscy byli zachwycani, a dobrej zabawy nie popsuły nawet problemy z... prądem, jakie nas nawiedziły. Duża część gminy, z powodu awarii, na kilka godzin pozbawiona została zasilania. Ale w Złotnikach wszyscy byli wyrozumiali i cierpliwi. Czekając na muzyczne atrakcje braliśmy udział w licytacji darów serca dla Nicoli. Potem wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz oficjalnie mógł już rozpocząć imprezę.Dla dzieci Ośrodek Kultury przygotował gry i animacje. Dorosłych do łez rozbawiły Podlaskie (w sobotę Kresowe) Babeczki. Oklaskiwaliśmy zespoły GOK Michałowo: Czerwone Szpilki, Feniks oraz Słowiańska Nuta. Na koniec widzów do tańca porwał fantastyczny koncert grupy Kalinka.     
Mieszkańcy naszej gminy potrafią wspaniale się bawić. A zabawy nie koniec. Wchodzimy bowiem w okres jubileuszu 25-lecia Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Z tej okazji przygotowaliśmy dwie wielkie imprezy – 14 i 22 września. 14 września zapraszamy do Juchnowca Dolnego na piknik oraz koncert zespołu „Piękni i Młodzi”. 22 września w Kleosinie zagra legendarna grupa „Raz, Dwa, Trzy”. Szeczegóły w Ośrodku Kultury oraz wkrótce na naszej stronie. adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73732