http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Kulinarna uczta i wspaniała zabawa w Brończanach
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2018-08-29 08:21:34)

Po raz kolejny spotkaliśmy się na Pikniku Kulinarnym w Brończanach. Były dmuchańce, animacje, dyskoteka pod gwiazdami z zespołem "Szafis". Były przede wszystkim wspaniałe potrawy - od smalczyku, przez pieczone ziemniaczki po sękacz. Wszystko przygotowali mieszkańcy Brończan. Swoje stanowisko miał też znakomity francuski kucharz Bruno Schneider. Były też warsztaty kulinarne, w których swoje kucharskie talenty odkrył m.in. wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz.

No i był konkurs kulinarny. Jury w składzie: wójt Krzysztof Marcinowicz, sekretarz gminy Teresa Rudzik, pan Piotr ze Studia Kulinarnego "Zmokła kura", Bruno Schneider i dyrektor Ośrodka Kultury Krzysztof Sokólski próbowali, smakowali i wyróżnili autorów najlepszych potraw. Wygrała tradycyjna polska babka z boczkiem.
Niezmiernie cieszymy się, że wspólnie ze stowarzyszeniem "Brończany Razem" udało się kolejny raz stworzyć imprezę, która integruje, łączy i podczas której króluje wspaniała, autentycznie przyjacielska atmosfera.


adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73727