http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: DNI ZIEMI JUCHNOWIECKIEJ 2018
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2018-06-26 15:22:04)

Rozpoczęły się DNI ZIEMI JUCHNOWIECKIEJ 2018!!! Historia, kultura, sport, kino, kabaret, muzyka – wierzmy, że każdy znajdzie dla siebie ciekawą propozycję.
Dni Ziemi Juchnowieckiej startują na sportowo – we wtorek zapraszamy do Kleosina na piknik piłkarski i miniMundial o Puchar Wójta. W środę czeka nas wycieczka autokarowa po najciekwszych historycznie miejscach gminy, w czwartek kino plenerowe w Ignatkach-Osiedlu i film „Wkręceni”, w piątek zawody wędkarskie o „Złotą Rybkę Juchnowiecką” w Koplanach, w sobotę piknik rodzinny, bieg „Przybij Piątkę w Kleosinie”, kabaret „Widelec” i koncert „Maxx Dance”, w niedzielę  uroczysta msza święta i Jarmark Historyczny w Juchnowcu Kościelnym, a w poniedziałek jubileusz zespołu folklorystycznego „Koplanianki”.
Ufff, sporo tego. Przed nami tydzień pełeń wrażeń. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić. Do zobaczenia!!!

Szczegóły DNI ZIEMI JUCHNOWIECKIEJ 2018

Wtorek, 26 czerwca
Godz. 15
miniMundial w Kleosinie – turniej piłki nożnej o Puchar Wójta i piknik piłkarski na „Orliku”. Zapisy: OK Juchnowiec Kościelny, animatorzy na „Orliku”.

Środa, 27 czerwca
Godz. 17
Wyprawa autokarowa po najciekawszych historycznie zakątkach Ziemi Juchnowieckiej. Wyjazd spod Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Na zakończenie wycieczki ognisko w Hermanówce. Zapisy: OK Juchnowiec Kościelny.   

Czwartek, 28 czerwca
Godz. 21
Kino pod gwiazdami film „Wkręceni” – park przy ul. Jeździeckiej w Ignatkach-Osiedlu.  
Zapraszamy z własnymi kocykami.

Piątek, 29 czerwca
Godz. 16
Zawody wędkarskie w Koplanach „O Złotą Rybkę Juchnowiecką”. Zapisy: OK Juchnowiec Kościelny.

Sobota, 30 czerwca
Godz. 16
Wielki Piknik Rodzinny w Kleosinie. W programie pokaz piłkarskich tricków w wykonaniu międzynarodowego mistrza Niemiec we Freestyle Football Adriana Duszaka. O godz. 18 bieg uliczny „Przybij Piątkę w Kleosinie” i marsz Nordic Walking na 2,5 km (zapisy: www.okjuchnowiec.pl oraz w dniu zawodów). Po biegu występ kabaretu „Widelec” i koncert zespołu „Maxx Dance”.

Niedziela, 1 lipca
Godz. 11.30
Uroczysta msza święta w kościele parafialnym w Juchnowcu Kościelnym w intencji gminy. Po mszy jarmark historyczny z Komputową Chorągwią Stefana Czarnieckiego, stanowiskami zanikających zawodów i Spartakiada Sołecka o Puchar Wójta.

Poniedziałek, 2 lipca
Godz. 15  
Jubileusz zespołu ludowego „Koplanianki” oraz promocja płyty „Koplanianek” pt. „Na zielonym polu”.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73681