http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Podsumowanie roku szkolnego i rozpoczęcie akcji „LATO OK”
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2018-06-21 14:31:09)

Oficjalne zakończenie roku szkolnego nastąpi w piątek, ale w naszej gminie już poznaliśmy najlepszych uczniów i rozpoczęliśmy wakacyjną akcję "LATO OK". Stało się to podczas środowego wielkiego rodzinnego pikniku w Osiedlu-Ignatki. Było słonecznie, przyjaźnie, było super!!!
Podczas imprezy dzieci bawiły się z animatorami, skakały na "dmuchańcach" i oglądały kino 9D. Ale wspaniałe rzeczy działy się również na naszej scenie. Wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz uroczyście wręczył medale najlepszym uczniom. Poznaliśmy omnibusów ze szkół w Kleosinie, Księżynie oraz Juchnowcu Górnym. Dodatkowo szkoły zaprezentowały również swoje bogate walory artystyczne. W programie były śpiewy i tańce.
Całość zwieńczyło iluzjonistyczne show Tomasza Sadowskiego i w iście czarodziejskiej atmosferze mogliśmy rozpocząć już w naszej gminie wakacje.
Wkrótce zaprezentujemy całościowy program akcji "LATO OK" organizowanej przez Ośrodek Kultury z programem profilaktycznym współfinansowanym ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2018 rok
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73672