http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Bieg Konopielki coraz bliżej
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2018-05-18 12:41:38)

Tydzień został do 6. Biegu Konopielki i tylko kilka dni do zamknięcia zapisów na bieg. Rejestrację online zamykamy 23 maja. Zapisać się na bieg będzie można jeszcze w dniu zawodów, ale tylko wtedy o ile zostaną wolne miejsca. Pamiętajmy też, że przy zapisach online suma wpisowego jest niższa. Nie warto zatem czekać do ostatniej chwili.


W Juchnowcu Dolnym spotykamy się w sobotę 26 maja. Szykujemy wiele niespodzianek. Będzie sporo atrakcji dla dzieci, dlatego zapraszamy do nas całymi rodzinami. Na biegaczy czekają już atrakcyjne nagrody rzeczowe, wyjątkowe medale, stanowiska z analizatorem składu ciała i degustacją białek oraz mnóstwo uśmiechniętych ludzi. A po biegu jedziemy do Frampola (niezmotoryzowanym zapewniamy transport) na piknik w przecudownym miejscu, gdzie urodził się i tworzył Edward Redliński, autor słynnej „Konopielki”. Tam losujemy wspaniałe książki, słuchamy dobrej muzyki, tańczymy, jemy, bawimy się i dzielimy doświadczeniami z biegowych tras.
Jeżeli uczestnicy biegu głównego wybierają się do Frampola z bliskimi, to możliwe jest wykupienie dla nich poczęstunku w kwocie 20 zł (osoba dorosła) i 10 zł (dziecko). Płatność w biurze zawodów, ale konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna (85 719 60 56, 530 453 059) lub mailowa ok@okjuchnowiec.pl. Na rezerwacje czekamy do 23 maja. Podobnie jak na zgłoszenia dotyczące posiłków wegetariańskich. Kto chce skorzystać z posiłku bezmięsnego prosimy, aby zgłosił to nam telefonicznie lub mailowo do 23 maja.
Regulamin i rejestracja do 6. Biegu Konopielki na stronie www.biegkonopielki.pl.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73644