http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Zgłoś kandydata do Nagrody Wójta
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2017-12-22 11:45:53)

Zbliżają się święta, koniec roku. Będziemy wspominać, to co wydarzyło się w minionych 12 miesiącach. To jest doskonały moment, aby spojrzeć też na naszą gminę. Aby przeanalizować, co się w niej działo. I aby docenić tych, którzy pracowali na jej dobre imię. To jest świetny moment na zgłoszenie kandydatur do Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”. Przypomnijmy, że nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym  firmom, osobom i instytucjom, które poprzez swoje działania przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku gminy Juchnowiec Kościelny, zachowując jednocześnie wysokie standardy etyczne i zawodowe. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: FIRMA, OSOBA oraz INSTYTUCJA/PRZEDSIĘWZIĘCIE/WYDARZENIE.


Kandydaturę może zgłosić każdy - osobiście w zamkniętych kopertach w sekretariacie Urzędu Gminy (ul. Lipowa 10, 16-061 Juchnowiec Kościelny); za pośrednictwem poczty tradycyjnej; za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Kandydatury można zgłaszać do 9 stycznia 2018 r. Każdy, kto prześle zgłoszenie weźmie udział w losowaniu specjalnej nagrody. Jest nią zaproszenie na galę, podczas której poznamy laureatów „Pierścieni” oraz wielki bal karnawałowy. Gala i bal odbędą się 3 lutego w „Dworku Tryumf” w Księżynie.
I uwaga, wszystkich zainteresowanych udziałem w balu zapraszamy do rezerwowania biletów i kontaktu z Ośrodkiem Kultury (tel. 85 719 60 56).
Regulamin, formularz zgłoszenia kandydatów oraz informacje dotyczące Nagrody dostępne są w specjalnej zakładce na naszej stronie.   
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73572