:: Historyczny mecz siatkówki w Kleosinie
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2017-11-14 14:49:10)

Za nami historyczny mecz siatkarskiej III ligi. Po raz pierwszy w historii zobaczyliśmy w Kleosinie spotkanie o ligowe punkty.  Emocji było mnóstwo, atmosfera wspaniała. Wynik mógł być lepszy, bo nasz zespół TIS Polmar Wataha Kleosin przegrał 1:3 z UKS MIKOLO Sokółka. Ale nie spuszczamy głów. Potencjał w ambitnej drużynie jest spory, kibice są wspaniali i na pewno doczekamy się zwycięstw.

Niedzielny mecz wywołał duże zainteresowanie. Hala Szkoły Podstawowej przy Zambrowskiej wypełniła się publicznością. Watahę do boju zagrzewał m.in. wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz. Dodajmy, że gmina wspiera siatkarzy, klub mający statut stowarzyszenia siedzibę ma przy Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym, trenuje zaś w SP im. Jana Pawła II w Kleosinie.
Na parkiecie były wielkie emocje. Pierwszy set 25:21 dla Sokółki. W drugiej koncertowa gra naszych chłopaków i pewne zwycięstwo 25:20. W trzecim wszystko wydawało się pod kontrolą. Prowadziliśmy już 15:11. Jednak wtedy dopadła Watahę seria błędów. Przegraliśmy trzecią partię 21:25. W czwartej długo była wymiana punkt za punkt, ale w końcówce więcej nerwów zachowali goście, którzy wygrali seta 25:20 i cały mecz 3:1.
- To był bardzo wyrównany pojedynek. Popełniliśmy trochę za dużo błędów - powiedział Kamil Krysiuk, trener Watahy.  – Nie udało się sprawić naszym wspaniałym  kibicom prezentu w postaci zwycięstwa. Szkoda, ale postaramy się w następnych meczach.
Kibice na pewno będą z Watahą. W niedzielne popołudnie doskonale się bawili. Obejrzeli nie tylko dobry mecz, ale i efektowne występy taneczne grupy ZUMBA Ośrodka Kultury. Na kolejne spotkanie szykujemy dodatkowe atrakcje i już dzisiaj zapraszamy kibiców 10 grudnia do hali w Kleosinie.