http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Wakacyjne remonty w szkołach
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2017-08-11 11:30:30)

I tak w Szkole Podstawowej w Kleosinie pilnie trzeba wyremontować  4 łazienki, 4 sale lekcyjne oraz korytarz. W łazienkach wymieniona zostanie instalacja elektryczna, hydrauliczna, glazura, terakota. Łazienki będą służyły dzieciom w różnym wieku, w tym uczniom niepełnosprawnym.


W dwóch salach wymienione zostaną wykładziny PCV a dwie inne i korytarz zostaną pomalowane, wcześniej wypełnienie ubytków w ścianach i szpachlowanie.
Oprócz tego, wykonując zalecenie sanepidu wymienione zostaną okna w bibliotece szkolnej i w dwóch korytarzach szkolnych – wylicza Marcin Hodun dyrektor szkoły w Kleosinie.

 

W Szkole Podstawowej w Księżynie podczas wakacji wykonano już remont klasy technicznej na potrzeby biblioteki, remont pomieszczeń bibliotecznych na potrzeby oddziału "O", wymieniono oświetlenie w zaadoptowanym pomieszczeniu na bibliotekę i w sali oddziału, "O" - mówi dyrektor Mirosław Guzewicz. Planowany jest remont sali gimnastycznej - cyklinowanie podłóg  z malowaniem linii oraz wymiana wykładziny na parterze w „starej części szkoły”.
Wszystkie prace będą kosztowały gminę Juchnowiec Kościelny ponad 200 tysięcy złotych.


adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72770