http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: 5. Bieg Konopielki za nami. Było przepięknie!!!
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2017-06-02 21:30:40)

Anna Gosk Konopielką Anno Domini 2017. Andrzej Leończuk zwycięzcą kategorii open. Maciej Bielawiec najszybszym zawodnikiem, a Julita Kropiewnicka najszybszą zawodniczką spośród biegaczy z gminy Juchnowiec Kościelny. Adam  Bondaruk oraz Anna Wojtulewicz z pucharami Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Tak wygląda czołówka 5. Biegu Konopielki. Ale wygranymi są wszyscy, którzy w sobotę stawili się w Juchnowcu. 

Mamy nadzieję, że z jubileuszowego Biegu Konopielki zostały same miłe wspomnienia. Trochę niespodzianek było - nieco zmieniona trasa, Konopielka czyhająca na zawodników, strefa relaksu i kącik dla najmłodszych, ponad setka przepięknych książek do losowania we Frampolu, jubileuszowy „konopielkowy” tort, wyjątkowy koncert. To wszystko chyba się podobało. Widzieliśmy mnóstwo uśmiechniętych twarzy. Za te uśmiechy dziękujemy. Dziękujemy też wszystkim, którzy pomagali w trakcie, przed i po imprezie – członkom Ochotniczej Straży Pożarnej, stowarzyszeniu „Brończany Razem”, wolontariuszom i pracownikom Urzędu Gminy Juchnowiec Kościelny.
Wyniki oraz informacje o Biegu Konopielki dostępne są na stronie www.biegkonopielki oraz na facebooku na profilu Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny.  
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72722