http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: 5. BIEG KONOPIELKI!!!
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2017-05-24 21:13:45)

W SOBOTĘ CZEKA NAS WIELKIE WYDARZENIE – 5. BIEG KONOPIELKI!!!
ZAPRASZAMY DO JUCHNOWCA. UWAGA NA OGRANICZENIA KOMUNIKACYJNE.

Już w sobotę, 27 maja odbędzie się 5. Bieg Konopielki! Na stadionie w Juchnowcu Dolnym spotykamy się o godz. 10. Bieg główny na 10 km startuje o godz. 12. Wcześniej zapraszamy na biegi towarzyszące – familijny oraz z vipami. Czeka nas wielkie święto. Zainteresowanie biegiem jest ogromne. Na starcie stanie wielu zawodników z terenu naszej gminy. Przyjedzie też mnóstwo gości. Juchnowiec Dolny znajdzie się w centrum uwagi. Zapraszamy zatem mieszkańców do wychodzenia na trasę biegu, zachęcamy, aby przygotować transparenty i kibicować zawodnikom.
Start oraz meta biegu głównego usytuowane zostaną na stadionie w Juchnowcu Dolnym. Po starcie zawodnicy wybiegną bramą od strony lasu i po chwili skręcą w prawo. Po pokonaniu odcinka piaszczystej drogi znajdą się na drodze powiatowej 1503 B, skręcą w prawo i dobiegną do skrzyżowania z drogą powiatową 1502 B, po czym skierują się w główną ulicę Juchnowca Dolnego. Dalej obiorą kierunek na Wólkę. Na skrzyżowaniu w Wólce będzie pętla i powrót do Juchnowca. Z tym – i tu ważna rzecz – po wbiegnięciu do Juchnowca Dolnego zawodnicy skierowani zostaną w lewo drogami lokalnymi (przy kapliczce, mniej więcej na wysokości pętli autobusowej) na drugie okrążenie.
W związku z biegiem w sobotę, 27 maja w godzinach 12.00 – 14.00 dojdzie do ograniczeń komunikacyjnych na trasie biegu. Informujemy, że czasowo całkowicie wyłączone zostaną z ruchu komunikacyjnego odcinki trasy biegu - odcinek od torów kolejowych do skrzyżowania z główną ulicą Juchnowca Dolnego i dalej do Wólki. Jednocześnie informujemy, że na czas biegu nie obowiązuje objazd drogą w Juchnowcu Dolnym. Przywrócony zostanie ruch komunikacyjny drogą od Juchnowca Górnego w stronę Bielska Podlaskiego.     
Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia. Liczymy na wyrozumiałość i jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.
Szczegóły dotyczące 5. Biegu Konopielki dostępne są w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym (tel. 85 719 60 56 i 530 453 059) oraz na stronie www.biegkonopielki.pl


adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72718