http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Sobota z bulami w Hermanówce
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-08-01 09:30:03)

Tym razem pogoda dopisała i nic nie przeszkodziło w zmaganiach o mistrzostwo województwa podlaskiefo w petanque, które odbyły się w sobotę, 30 lipca, w Hermanówce. Do rywalizacji stanęło 8 zespołów. Po trwających blisko 6 godzin rozgrywkach mistrzostwo województwa podlaskiego zdobył zespół z Gib, w składzie: Izabela Bieluczyk i Andrzej Mosiewicz. Wicemistrzami zostali Zofia i Jarosław Jabłońscy z Białegostoku, trzecie miejsce zdobyli Maurycy i Mariusz Klimaszewscy również z Białegostoku, a czwarte Diana Maliszewska i Martyna Miluska z Hermanówki. Zwycięzcom statuetki wręczyli: wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz oraz dyrektor Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny Krzysztof Sokólski. Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności i wytrwałości.

W niedzielę, 31 lipca, ostatni dzień tegorocznego święta gminy. Zapraszamy do Juchnowca Dolnego na „Finałową Niedzielę”, podczas której odbędzie się m.in. Spartakiada Sołectw Gminy Juchnowiec Kościelny, Biesiada Show z Pietrkiem, profesoorem disco & polo z Rancza, czyli Piotrem Pręgowskim oraz koncert zepołu „Forti” .
Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem Dni Ziemi Juchnowieckiej jest Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny oraz Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72563