http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Białostocki Obszar Funkcjonalny grał z Drużyną Prezydenta Białegostoku
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-06-22 21:57:18)

Reprezentacja Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego (stowarzyszenie gmin: Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Supraśl, Turośń Kościelna, Wasilków i Zabłudów) tym razem przegrała z Drużyną Prezydenta Miasta Białegostoku. Po majowym zwycięstwie w Juchnowcu Dolnym 4:3, w rewanżu na Stadionie Miejskim w Białymstoku BOF uległ zespołowi dowodzonemu przez Tadeusza Truskolaskiego 5:8.

Mecz był otwarty z obu stron. Kibice obejrzeli mnóstwo sytuacji strzeleckich i aż 13 bramek. Skuteczniejsza była Drużyna Prezydenta Miasta Białegostoku. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie. Wygrywali nawet 4:1, ale BOF walczył ambitnie doprowadzając do remisu 5:5. W końcówce  samorządowcom Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego zabrakło sił i w ostatnich minutach stracili trzy gole.
Kapitanem reprezentacji Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego był wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz. Obok niego naszą gminę reprezentowali: radny Marcin Zawadzki oraz dyrektor Ośrodka Kultury Krzysztof Sokólski.  W składzie BOF znaleźli się również m.in. Adam Tomanek, burmistrz Zabłudowa oraz Bogdan Zdanowicz, wójt Dobrzyniewa Dużego.  
Kolejne piłkarskie emocje czekają nas w niedzielę, 26 czerwca. O godz. 19 podczas festynu na stadionie w Juchnowcu Dolnym Drużyna Wójta spotka się z zespołem "Młodzi Aktywni”. 

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72531