http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Spotykamy się w Lewickich, by wspomóc Marysię
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-05-05 12:24:51)Wyjątkowe chwile czekają nas w piątek, 6 maja w Lewickich. O godz. 15 rozpocznie się piknik rodzinny. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, ale najważniejszy jest cel. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze dla chorej na białaczkę Marysi. Otwórzmy swoje serca i wspomóżmy walkę Marysi z chorobą.
Organizatorem pikniku jest OSP Lewickie. Strażaków wspiera wiele instytucji, firm i osób prywatnych. W organizację zaangażował się Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny oraz Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym.
Wspólnie przygotowano program imprezy, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Będą stanowiska dla dzieci, pokazy służb mundurowych, stół wiejski, stanowisko z ciastami i kuchnia polowa. Organizatorzy zaplanowali również licytację zebranych pamiątek – m.in. koszulki z podpisami piłkarzy Jagiellonii, czy pobyt w hotelu Żubrówka. Wśród licytowanych pamiątek znalazły się nawet te przekazane przez Jego Ekscelencję ks. biskupa Henryka Ciereszko.
Wiele będzie działo się również na scenie. Zobaczymy pokazy grup warsztatowych Ośrodka Kultury – ZUMBA oraz dziecięce grupy tańca nowoczesnego. I uwaga, ok. godz. 18 w Lewickich zjawi się wielka gwiazda, kochany przez miliony Polaków – ZENON MARTYNIUK Z ZESPOŁEM „AKCENT”. Następnie bawić się będziemy przy muzyce popularnego zespołu VIP.
Pamiętajmy, że w piątek spotykamy się dla Marysi. Uszanujmy  przesłanie i charakter imprezy. Dobrze się bawmy i wspomóżmy Marysię oraz jej rodzinę.adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72496