:: KLEOSIN TRIUMFUJE WŚRÓD NAJMŁODSZYCH
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-04-29 13:26:08)

Drużyna piłki nożnej chłopców z Zespołu Szkół w Kleosinie zajęła II miejsce w województwie podlaskim w silnie obsadzonym Turnieju Piłki Nożnej „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Są to nieoficjalne mistrzostwa Polski w kategorii do 10 lat (U-10). Nasza ekipa wygrała najpierw eliminacje powiatu białostockiego.

Później pokonała zespoły z Hajnówki, Suwałk, Akademię Piłkarską Talent z Białegostoku oraz Siemiatycze. W wielkim finale musieliśmy uznać wyższość drużyny SP 19 z Białegostoku, relacjonuje trener zespołu Marcin Zawadzki. Warto także dodać, że dwóch chłopaków z drużyny Kleosina zostało powołanych do kadry województwa podlaskiego na Wielki Finał w Warszawie. Są to Patryk Drygiel oraz Hubert Woźniel.

Skład: Karol Pryzmont, Patryk Drygiel, Kamil Lewoc, Miłosz Brodziuk, Marcin Baranowski, Dawid Głowacki, Adam Porczyński, Hubert Woźniel, Szymon Danilczuk, Mateusz Żukowski, trener Marcin Zawadzki