http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Rodzinne mistrzostwa w badmintonie
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-03-16 15:27:13)

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym turnieju - IV Rodzinnych Mistrzostwach Gminy Juchnowiec Kościelny w Badmintonie. Spotykamy się w sobotę, 19 marca o godzinie 9.30 w hali Szkoły Podstawowej w Księżynie.Od lat badminton jest sportową wizytówką naszej gminy. Uczniowie ze szkół w Juchnowcu Górnym, Księżynie oraz Kleosinie mają na koncie wiele sukcesów. O kolejne medale walczyć będą w sobotę, 19 marca. Ale w tym turnieju akurat nie wyróżnienia są najważniejsze. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i o to, aby aktywnie i sympatycznie spędzić kilka godzin w rodzinnym gronie.
Turniej ma bowiem wymiar właśnie rodzinny. Zagrać w nim mogą pary złożone według zasady dziecko i mama, tato. Ale może to też być brat i siostra, wnuczek i dziadek, itp. Zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach – w pierwszej rywalizować będą pary z dzieckiem do 12. roku życia w składzie, w drugiej pary z dzieckiem w wieku 12-16 lat. Dokładny system rozgrywek zależy od liczby zgłoszonych drużyn.
Zgłoszenia do udziału w zawodach przyjmowane są do 18 marca w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym (tel. 85 719 60 56) oraz w Szkole Podstawowej w Księżynie.  Chęć udziału w turnieju można zgłosić również w dniu imprezy, do godz. 9.00.
Najważniejsza jest dobra atmosfera, aczkolwiek najlepszym parom przygotowano medale i atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Organizatorem mistrzostw jest Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny oraz Szkoła Podstawowa w Księżynie.adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72467