http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Pożegnanie lata w Kleosinie
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2015-10-01 09:41:21)

Wprawdzie mamy już kalendarzową jesień. Ale przecież nie zdążyliśmy jeszcze oficjalnie pożegnać lata. Ale nic straconego. Z latem żegnamy się podczas wielkiego pikniku, jaki zaplanowaliśmy w sobotę, 3 października w Kleosinie. Program zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Będzie dużo sportu, będą zabawy, animacje, dmuchane zjeżdżalnie. Będzie w końcu premierowy występ zespołu muzycznego „Srebrne Nutki” z Kleosina oraz dyskoteka przygotowana przez grupę FORTI oraz mega gwiazdę, zespół  EFFECT!!! 


W Kleosinie zabawę rozpoczniemy już o godz. 9. Najpierw na „Orliku” do zmagań przystąpią drużyny biorące udział w turnieju pracowników białostockiej Izby Celnej. Około godz. 13.30 oldbojowa reprezentacja celników spotka się z reprezentacją juchnowieckich samorządowców. Mecz zapowiada się pasjonująco. W składzie celników spodziewane są m.in. byłe gwiazdy Jagiellonii.  Samorządowców do gry poprowadzi wójt naszej gminy, Krzysztof Marcinowicz. 
Potem „Orlik” opanuje już młodzież, biorąca udział w turniejach piłkarskich oraz siatkarskich. Z kolei od godz. 13 na placu przy scenie dzieci skorzystać będą mogły z dmuchanych zjeżdżalni, na młodych mieszkańców naszej gminy czekają też zabawy, gry, animacje. Będzie też pokaz warsztatów wikliniarskich prowadzonych przez pana Mirosława Moczydłowskiego. 
O godz. 17 rozpocznie się część muzyczna pikniku. Na początek mocny akcent, bo premierowy występ zespołu „Srebrne Nutki”. Zespół tworzą seniorki z Kleosina i bardzo starają się, aby debiutancki koncert długo wspominany był w Kleosinie i całej gminie. 
Po „Srebrnych Nutkach” zapraszamy na dyskotekowe rytmy. Rozpocznie jeden z najlepszych DJ-ów w regionie - DJ Irecki, potem na scenę wyjdzie świetny zespół „Forti” i około godziny 19 koncert sobotniej gwiazdy, czyli zespół „Effect”. 
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!         

POŻEGNANIE LATA W KLEOSINIE
Godz. 9 – początek piłkarskiego turnieju pracowników Izby Celnej
Godz. 13.30 – mecz samorządowej drużyny wójta gminy Juchnowiec Kościelny z reprezentacją oldbojów Izby Celnej 
Godz. 14 – Turniej piłki nożnej dla uczniów klas I-III szkół podstawowych (drużyny mogą składać się z chłopców i dziewcząt)
Godz. 15.30 – Turniej piłki nożnej dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych (drużyny mogą składać się z chłopców i dziewcząt)
Godz. 16 – Turniej siatkówki dla gimnazjalistów (drużyny mogą składać się z chłopców i dziewcząt)
Godz. 17.00 – premierowy występ zespołu „Srebrne Nutki” z Kleosina
Godz. 17.30 – DJ Irecki
Godz. 18.00 – Koncert zespołu „Forti”
Godz. 19.00 – Koncert zespołu „Effect”
Od godz. 13 zapraszamy na gry, zabawy, animacje. W programie również: pokaz warsztatów wikliniarskich, dmuchane zamki i zjeżdżalnie.   
Zapisy do turniejów sportowych prowadzone są w sekretariacie i u nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Kleosinie (tel. 85 663 21 63) oraz w Ośrodku Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny (tel. 85 719 60 56). adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72383