http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Przybij Piątkę w Kleosinie
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2015-07-17 07:50:12)

W niedzielę, 19 lipca rozpoczynamy Dni Ziemi Juchnowieckiej 2015. Inauguracja obchodów święta naszej gminy będzie miała miejsce w Kleosinie. Imprezę zaplanowano na godz. 16 na placu w okolicach „Orlika”. Nie zabranie konkursów, animacji, dmuchanych placów zabaw. O godz. 18 wystartuje bieg uliczny na 5 km „Przybij Piątkę w Kleosinie”. Prosimy mieszkańców o zapoznanie się z trasą i informacjami na temat biegu. 

Mieszkańców gminy zachęcamy do czynnego udziału w imprezie i kibicowania biegaczom. Zwracamy się jednocześnie z uprzejmą prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności w godzinach 18.00 - 19.30. W tym czasie prosimy nie parkować pojazdów na trasie biegu oraz nie wyjeżdżać pojazdami lub motorami z posesji. Zwracamy się też z prośbą do właścicieli psów o zachowanie zasad bezpieczeństwa i zwrócenie szczególnej uwagi na swoje zwierzęta.
Trasa biegu wiedzie ulicami: Tarasiuka, Zdrojowa, Baczyńskiego, Jana Pawła II, Morcinka, Gałczyńskiego, Kruczkowskiego i ponownie Tarasiuka (dwa okrążenia po 2,5 km). Start i meta usytuowane będą na ulicy Tarasiuka (na wysokości świetlicy). Na czas biegu wymienione odcinki ulic czasowo wyłączone będą z ruchu. 

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7235