http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: INFORMACJA
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2015-06-03 12:45:56)

Księżyno-Kolonia potrafi wspaniale się bawić
We wspaniałej atmosferze przebiegał sobotni piknik rodzinny w Księżyno-Kolonii. I dzieci, i dorośli bawili się znakomicie. Piknik zorganizowało sołectwo Księżyno-Kolonia wspólnie z Ośrodkiem Kultury w Juchnowcu Kościelnym.

W przygotowania zaangażowali się mieszkańcy Księżyna-Kolonii. W rolę gospodarza imprezy sprawnie wcieliła się sołtys Marlena Zaczeniuk. Gorące podziękowania należą się Ewelinie i Sebastianowi Zaczeniuk, Grzegorzowi Zaczeniuk oraz Zbigniewowi Supińskiemu. Głównie dzięki ich pracy i zaangażowaniu przyszykowano boisko, plac przed wiatą, a nawet zbudowano scenę, na której odbył się koncert muzyczny! Już pojawiają się pomysły na rozpisanie konkursu dotyczącego nazwy sceny. Pojawiają się propozycje „Scena Leśna”, czy „Amfiteatr Leśny”. Całość naprawdę wygląda efektownie.
Zabawa była wspaniała. Młodzi mieszkańcy naszej gminy mogli wyszaleć się na dmuchanej zjeżdżalni oraz na dmuchanym zamku. Wzięli udział w animacjach, grach, konkursach i zostali obdarowani licznymi nagrodami.
Starsi uczestnicy pikniku emocjonowali się m.in. meczem piłkarskim, w którym drużyna wójta gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztofa Marcinowicza spotkała się z reprezentacją Księżyno-Kolonii. Pojedynek był niesłychanie zacięty. Samorządowcy prowadzili już 3:1, ale gospodarze walczyli do końca i doprowadzili do remisu 3:3. O końcowym zwycięstwie miały decydować rzuty karne, ale nie zadecydowały, bo i tu był remis - 5:5.
Po meczu był koncert muzyczny na nowej scenie, następnie wielkie ognisko i super zabawa do późnej nocy.
Wszystkim biorącym udział w pikniku dziękujemy za obecność i stworzenie świetnej atmosfery.    

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7193