http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Bieg Konopielki
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2015-05-22 14:57:45)

Bieg Konopielki – informacje dla zawodników, kibiców i mieszkańców
To już ostatnie chwile przed III Biegiem Konopielki. W sobotę, 23 maja o godz. 10 rozpocznie się jedna z największych tegorocznych imprez w naszej gminie. Jej punktem kulminacyjnym będzie bieg uliczny na 10 km, który wystartuje o godz. 12.
Oto garść praktycznych informacji przed imprezą.


Biuro Zawodów czynne będzie na stadionie gminnym w Juchnowcu Dolnym od godz. 9.
  • godz.10 przewidziano oficjalne otwarcie III Biegu Konopielki,
  • godz. 10.15 - Bieg Familijny,
  • godz. 11.00 - Bieg z VIP-ami,
  • godz. 12.00 - bieg główny.
Zapisy do biegu głównego (o ile nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń) i wydawanie pakietów startowych odbywać się będzie do godz. 11.30.
 
Kierowców pojazdów prosimy o kierowanie się na parking zlokalizowany na działce, obok stadionu. Dojazd do parkingu będzie oznakowany.

Informujemy, że w godz. 12.00-14.00 wyłączone będą całkowicie z ruchu odcinki dróg powiatowych - 1503 B od przejazdu kolejowego w Juchnowcu Dolnym do skrzyżowania z drogą 1502 B i dalej w stronę Wólki. W tym czasie prosimy, aby nie parkować pojazdów na ulicach Juchnowca Dolnego oraz – w miarę możliwości – aby nie wyjeżdżać pojazdami lub motorami z posesji.

Serdecznie zapraszamy do Juchnowca Dolnego. Jeśli nie do udziału w biegach, to do kibicowania. Na stadionie czeka moc dodatkowych atrakcji. Będzie można bezpłatnie zmierzyć ciśnienie  krwi. Swoje stanowisko uruchomią także policjanci z Łap, którzy przeprowadzą m.in. akcję znakowania rowerów i wartościowych przedmiotów. Znajdzie się też kącik plastyczny dla maluchów.
ZAPRASZAMY!!! 

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7181