http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Spotkanie z kardiologiem w Ośrodku Kultury
Wiadomość dodana przez: kboni (2015-04-20 10:43:18)

W poniedziałek, 20 kwietnia zapraszamy do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym na wieczór poświęcony zdrowiu. Tym razem naszym gościem będzie kardiolog dr Elżbieta Litwiejko-Pietryńczyk. Spotkanie ma charakter otwarty. Początek o godz. 17.


Wieczory poświęcone zdrowiu realizowane są przez Ośrodek Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Juchnowcu Kościelnym w ramach gminnej akcji „Barwna Jesień Życia”. Program adresowany jest do seniorów, ale na poniedziałkowe spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek.
Juchnowiec Kościelny odwiedzi dr Elżbieta Litwiejko-Pietryńczyk, która opowie o tym jak rozpoznawać i leczyć choroby serca oraz jak dbać o serce. Podczas spotkania będzie można także dokonać pomiaru ciśnienia krwi na profesjonalnym sprzęcie.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. O godz. 16.30 spod świetlicy wiejskiej w Kleosinie wyruszy autokar obsługujący program „Barwna Jesień Życia”, którym bezpłatnie można dojechać do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Około godz. 16.40 autokar zrobi przystanek w Koplanach, gdzie można dołączyć do grupy.

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7163