http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Zapraszamy do Ośrodka Kultury na rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego
Wiadomość dodana przez: kboni (2015-03-27 15:40:43)

W niedzielę, 29 marca o godz. 12.30 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym na rozstrzygnięcie „Konkursu z Kurczaczkiem Wielkanocnym”. W programie wręczenie wyróżnień autorom nagrodzonych prac, wystawa pokonkursowa oraz spektakl teatralny „O chłopcu, któremu wyrosły skrzydła”. Organizatorem konkursu jest Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny, patronat honorowy na konkursem objął wójt gminy, Krzysztof Marcinowicz.  


Do Ośrodka Kultury dotarło mnóstwo pięknych wielkanocnych kurczaczków. Jury miało ogromny problem z przyznaniem wyróżnień. Po długiej dyskusji wybrano kilkanaście prac, które zostaną nagrodzone. Brano pod uwagę pomysł i wykonanie koncentrując się w najmłodszych kategoriach na ocenie samodzielnego wkładu pracy dziecka.

Miło nam, że konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie. Wszystkich też, i biorących udział w konkursie, i pragnących zobaczyć cudowne kurczaczki zapraszamy w niedzielę do sali widowiskowej Ośrodka Kultury. Mieszkańcy będą mogli obejrzeć piękny spektakl teatralny „O chłopcu, któremu wyrosły skrzydła”, a aktorzy-animatorzy zachęcą dzieci do udziału w krótkich warsztatach teatralnych.

Gorąco zapraszamy!


Oceniać je zaczniemy po zamknięciu konkursu. Dzieci, młodzież i dorosłych jeszcze raz zachęcamy do udziału w zabawie. Dla autorów najciekawszym pomysłów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nazwiska wyróżnionych poznamy w najbliższą niedzielę, 29 marca. O godz. 12.30 w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym odbędzie się spotkanie podsumowujące konkurs, wręczymy nagrody i obejrzymy spektakl teatralny. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7155