http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Oldboje Kleosin zwycięzcami Nocnego Maratonu Gier Zespołowych
Wiadomość dodana przez: kboni (2015-03-02 14:13:25)

Oldboje Kleosin zostali zwycięzcami Nocnego Maratonu Gier Zespołowych. Turniej rozegrano pod honorowym patronatem Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztofa Marcinowicza.  


W hali Zespołu Szkół w Kleosinie nie brakowało emocji, a wszyscy uczestnicy zasłużyli na słowa uznania. Kilkugodzinne noce zmagania wymagały mnóstwo wysiłku. Turniej rozpoczął się w piątek o godz. 18, a zakończył około 2 nad ranem. Drużyny najpierw przystąpiły do rywalizacji w siatkówkę, potem była koszykówka i na deser piłka nożna.
W sportowym maratonie najlepiej radzili sobie Oldboje Kleosin z wójtem Krzysztofem Marcinowiczem w składzie. Drugie miejsce zajęła drużyna Browar Murza Gol, a trzecie Księżyno Kolonia. Na czwartej pozycji zmagania ukończyli Nauczyciele, piąte były Lewickie, a szósty Juchnowiec. Najlepszym zawodnikiem imprezy wybrano Michała Chmielaka z Juchnowca. Każdy zespół otrzymał puchar, bo i każdy może czuć się zwycięzcą. Najważniejsze bowiem nie były miejsca, a dobra zabawa.
Turniej zorganizowany został przez: Zespół Szkół w Kleosinie, Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym, UKS Kleosin oraz Pasja Kleosin i Sołectwo Kleosin.adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7139