http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: „Barwna jesień życia” w Kleosinie
Wiadomość dodana przez: kboni (2015-01-20 15:06:28)

W najbliższy czwartek, 22 stycznia o godz. 16.15 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach programu „Barwna jesień życia”, skierowanego do osób, które ukończyły 50. lat. Tym razem zapraszamy do świetlicy wiejskiej w Kleosinie na zajęcia „My też umiemy się bawić”. Jednocześnie informujemy, że o godz. 15.30 spod Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym wyjedzie autokar, którym bezpłatnie można dotrzeć na warsztaty.  


„My też umiemy się bawić”, to warsztaty z pedagogiki zabawy. W Kleosinie nie zabraknie ćwiczeń wzbudzających aktywność, rozwijających inwencję oraz twórcze działanie. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, gwarantujący, że nikt kto wybierze się do świetlicy przy ul. Tarasiuka nie będzie się nudził.
Zapraszamy wszystkich chętnych. Nie tylko z Kleosina. O godz. 15.30 spod Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym wyjedzie autokar, którym bezpłatnie można dotrzeć na warsztaty. Autokar zatrzyma się po drodze przy świetlicy w Koplanach. Więcej informacji w Ośrodku Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny pod numerem tel. 85 719 60 56.
Program „Barwna jesień życia” z ramienia Urzędu Gminy realizują Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Gminna w Juchnowcu Kościelnym.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7123