http://www.juchnowiec.gmina.pl

::
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2014-07-07 07:55:37)

Wyjątkowy piknik. Pasja zagra z Jagiellonią!
To będzie historyczne wydarzenie. W sobotę, 12 lipca na stadionie w Juchnowcu Dolnym rozegrany zostanie mecz pomiędzy Pasją Kleosin a Jagiellonią Białystok! Oprócz wyjątkowego spotkania piłkarskiego mieszkańców naszej gminy zapraszamy na piknik w ramach projektu „W Juchnowcu kultura, zdrowie i natura”. Początek pikniku o godz. 10. Mecz Jagi z Pasją rozpocznie się o 11.Jagiellonia szykuje się do nowego sezonu ekstraklasy. W ramach dobrej współpracy z naszą gminą białostoczanie znaleźli czas na spotkanie z Pasją. Kleosin już od kilku tygodni żyje meczem z żółto-czerwonymi. – Okazja zmierzenia się z Jagą, to dla nas duże wyróżnienie i szansa pokazania się kibicom – podkreślają trenerzy Pasji Marcin Januszewski i Marek Juźwik.
Pasja niedawno pojawiła się na futbolowej mapie Podlasia. Klub rozwija się błyskawicznie. Pierwszy sezon występów w A klasie Pasja zakończyła na drugim miejscu w tabeli, co dało awans do klasy okręgowej. Awans świętowano tłumnie podczas czerwcowego pikniku w Kleosinie. 12 lipca w Juchnowcu też na pewno nie zabraknie kibiców Pasji.
Sympatyków Pasji, Jagiellonii oraz wszystkich mieszkańców gminy zapraszamy jednocześnie na piknik  promujący aktywny, zdrowy, ekologiczny tryb życia. W programie pikniku znalazły się m.in. bezpłatne badania lekarskie (pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru, analiza składu ciała, zabiegi oraz konsultacje kosmetyczne). Dzieci i młodzież oddadzą się zabawom, grom ruchowym i animacjom. Przewidziane są także konkursy ekologiczne z atrakcyjnymi nagrodami. Będziemy też tworzyć rozmaite rzeczy naturalnej wielkości z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Można zatem przynieść z sobą plastikowe butelki, nakrętki, czy kartony. Najmłodsi skorzystają bezpłatnie z dmuchanych zamków i zjeżdżalni. Dla starszych przygotowaliśmy natomiast energetyzujący koncert muzyczny.
Spotkania w ramach projektu „W Juchnowcu kultura, zdrowie i natura” organizuje Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny we współpracy z Urzędem Gminy Juchnowiec Kościelny.


 


adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7036