http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: W sobotę spotykamy się w Brończanach!
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2014-06-10 13:52:49)

Zarezerwujmy sobie czas na najbliższą sobotę! 14 czerwca w Brończanach odbędzie się piknik w ramach projektu „W Juchnowcu kultura, zdrowie i natura”. Program imprezy jest wyjątkowo atrakcyjny. Początek spotkania o godz. 15. Serdecznie zapraszamy!
Na boisku w Brończanach bawić się będziemy do północy. I będziemy łączyć przyjemne z pożytecznym. Mieszkańcy gminy mogą skorzystać z bezpłatnych badań oraz konsultacji lekarskich. Uruchomione zostaną stanowiska, gdzie specjaliści zmierzą ciśnienie krwi i poziom cukru. Funkcjonować będzie punkt, w którym prowadzona będzie analiza składu ciała. Z dużym zainteresowaniem na pewno spotka się kącik kosmetyczny, gdzie pani Marcjanna Gil udzieli wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry. Poddać się będzie można także zabiegom kosmetycznym.
Mnóstwo atrakcji przygotowaliśmy dzieciom. Na najmłodszych czekają animacje, zabawy, gry terenowe i konkursy z nagrodami. Będą też dmuchańce. Wstęp na dmuchane zamki i zjeżdżalnie jest bezpłatny i można na nich wyszaleć się do woli.
Prawdziwe show szykują również strażacy. W planach jest symulowana akcja gaśniczo-ratownicza, czyli cięcie i gaszenie pojazdu.  
W Brończanach nie zabraknie także elementów ludowych. Przewidziane jest stanowisko garncarskie oraz występ zespołu folklorystycznego „Koplanianki”. Wieczorem bawić się będziemy z kabaretem, a na scenie pojawi się CBŚ – Ciekawskie Babeczki Śledziujące. Potem czeka nas dyskoteka na żywo z zespołem „Szafis”.   
Projekt „W Juchnowcu kultura, zdrowie i natura” realizowany jest przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. Głównym partnerem projektu jest Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny. W organizację sobotniej imprezy mocno zaangażowane jest również Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan „Brończany Razem” – współgospodarz pikniku.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7011