http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: W czwartek kolejny spektakl w Ośrodku Kultury
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2014-06-04 13:26:42)

Już w czwartek, 5 czerwca zapraszamy do sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym na spektakl „Tylko nie Zenuś” w wykonaniu grupy teatralnej „Trylobit”. Początek przedstawienia o godz. 20. Wstęp wolny. 

Spektakl premierowy został niezwykle ciepło przyjęty przez widownię. Od razu pojawiły się głosy publiczności, że powinny być kolejne przedstawienia. Zatem „Trylobit” podejmuje wyzwanie i jeszcze raz zaprezentuje swoje przedstawienie!
Autorem i reżyserem spektaklu jest Teresa Radziewicz, która pojawia się również na scenie. Akcja przedstawienia toczy się na Olimpie, gdzie greccy bogowie i boginie nie narzekają na nudę. Co się dzieje?  Zeus się postarzał i… ciągle kursuje na Ziemię. Piękna Afrodyta z przebiegłą Artemidą biorą zatem sprawy w swoje ręce. Mają plan, ale misternie uknuta intryga wymyka się spod kontroli... Resztę można zobaczyć samemu.
Zapraszamy w czwartek, 5 czerwca o godz. 20 do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.
„TYLKO NIE ZENUŚ”
sztuka w jednym akcie, ale w dwunastu scenach
AUTOR: Teresa Radziewicz
REŻYSERIA: Teresa Radziewicz
OBSADA: Agnieszka Maliszewska, Marek Muszyński, Teresa Muszyńska, Anna Radziewicz, Grzegorz Radziewicz, Teresa Radziewicz, Krzysztof Sokólski, Zofia Szczytko, Agnieszka Więsław, Iwona Woźniuk, Agnieszka Zarachowicz,.
EFEKTY DŹWIĘKOWE I ŚWIETLNE: Wojciech Litwiejko.
Grupa „Trylobit” działa w ramach warsztatów teatralnych prowadzonych przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny realizujący projekt „Kulturalny Juchnowiec”.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7007