http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Dojrzały Juchnowiec na scenie! Zapraszamy na premierę niezwykłego spektaklu
Wiadomość dodana przez: kboni (2014-05-16 12:21:31)

Już w sobotę, 17 maja Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym i teatr amatorski „Trylobit” zapraszają na premierę spektaklu „Tylko nie Zenuś”. Początek o godz. 20 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury. Otwarta dla publiczności będzie także próba generalna zaplanowana na piątek, 16 maja o godz. 20. 


Autorem i reżyserem spektaklu jest Teresa Radziewicz, która pojawi się również na scenie. Scenariusz przedstawienia utrzymywany jest w sekrecie. Ośrodek Kultury uchyla jednak rąbka tajemnicy i zdradza, że rzecz toczy się na Olimpie, gdzie greccy bogowie i boginie nie narzekają na nudę. Co się dzieje?  Zeus się postarzał i… ciągle kursuje na Ziemię. Afrodyta z Artemidą biorą zatem sprawy w swoje ręce. Mają plan, ale misternie uknuta intryga wymyka się spod kontroli... Resztę można zobaczyć samemu. Serdecznie zapraszamy do sali widowiskowej Ośrodka Kultury. W sobotę o godz. 20 premiera! W piątek otwarta próba generalna.

„TYLKO NIE ZENUŚ”
sztuka w jednym akcie, ale w dwunastu scenach
AUTOR: Teresa Radziewicz
REŻYSERIA: Teresa Radziewicz
OBSADA: Agnieszka Maliszewska, Marek Muszyński, Teresa Muszyńska, Anna Radziewicz, Grzegorz Radziewicz, Teresa Radziewicz, Krzysztof Sokólski, Zofia Szczytko, Agnieszka Więsław, Iwona Woźniuk, Agnieszka Zarachowicz,.
EFEKTY DŹWIĘKOWE I ŚWIETLNE: Wojciech Litwiejko.

Grupa „Trylobit” działa w ramach warsztatów teatralnych prowadzonych przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny realizujący projekt „Kulturalny Juchnowiec”.

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6987