http://www.juchnowiec.gmina.pl

::
Wiadomość dodana przez: kboni (2014-05-09 15:52:13)

Serdecznie zapraszamy OSOBY 55 + Z TERENU GMINY JUCHNOWIEC KOŚCIELNY do udziału w zajęciach w ramach projektu "Dodać zdrowia do lat", które się odbywają w ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W KOPLANACH (dojazd autobusem linii 110).
 
Uczestnictwo w projekcie, wszelkie materiały oraz poczęstunek i napoje w trakcie zajęć są BEZPŁATNE.


Gminna Biblioteka Publiczna w Juchnowcu Kościelnym wystartowała z nowym projektem. Tym razem uczestnikami będą seniorzy z Gminy Juchnowiec Kościelny.
 
Powszechnie się mówi, że zdrowie ma się jedno. I aby cieszyć się nim w pełni przez długie lata powinniśmy zadbać o siebie już dziś. Duża świadomość naszych seniorów, chęć zmiany swojego życia i otwartość na świat i innych ludzi były naszym motorem napędowym.
 
To dzięki naszym aktywnym seniorom powstał projekt „ Dodać zdrowia do lat”.
 
Głównym celem jest promocja i wspieranie zdrowego i nowoczesnego trybu życia osób starszych zamieszkujących Gminę Juchnowiec Kościelny oraz walka ze stereotypowym wizerunkiem nieaktywnego seniora.
 
Zależy nam na tym, aby każdy z uczestników po spotkaniach poczuł się sprawniejszy fizycznie, zdrowszy, miał większą świadomość własnych możliwości. Wyrobił nawyki zdrowego żywienia i zdrowego stylu życia. A dla ducha- odbył przygodę z literatura, kulturą i sztuką.
 
Zajęcia mają charakter otwarty, dołączyć do nas może każdy zainteresowany senior.
 
"Projekt „Dodać zdrowia do lat” współfinansowany ze środków UE w ramach działania 413 „Wdrażania lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 w Zakresie Małych Projektów"
 
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6983