http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Zapraszamy na Noworoczny Turniej o Puchar Wójta
Wiadomość dodana przez: kboni (2014-01-10 11:14:57)

W sobotę, 11 stycznia czeka nas spora dawka sportowych emocji. W hali Zespołu Szkół w Kleosinie rozegrany zostanie II Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny. Początek zawodów o godz. 11. 


W Kleosinie spotkają się oldboje. Dla nich wynik nie jest do końca najważniejszy. Istotne, że można pobiegać oraz aktywnie i miło spędzić czas. W ubiegłym roku w turnieju zagrało 5 drużyn z naszej gminy plus goście z Hajnówki. Najlepsza okazała się ekipa z Olmont, która po dramatycznym spotkaniu pokonała w finale 5:3 Hajnówkę.

Sympatyczna drużyna z Hajnówki w sobotę pojawi się ponownie w Kleosinie i będzie jednym z faworytów turnieju. Rywale zapowiadają jednak, że tanio skóry nie sprzedadzą. Spore aspiracje zgłasza choćby Kleosin z wójtem gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztofem Marcinowiczem w składzie.

Wszystko wskazuje, że czeka nas niesamowity turniej, na który zapraszamy kibiców. Imprezę organizuje Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny we współpracy z Zespołem Szkół w Kleosinie oraz stowarzyszeniem Pasja Kleosin. 

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6922