http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2013-11-29 08:32:50)

Informujemy, iż w grudniu, na terenie gminy Juchnowiec Kościelny odbędzie się objazdowa zbiórka elektrośmieci.Elektrośmieci nieodpłatnie będą odbierane przez pracowników MPO Sp. z o. o. w terminie odbioru odpadów selektywnych, zgodnym z harmonogramem.

W dniu wywozu odpady należy wystawić przed posesję (na chodnik, ewentualnie zostawić przy ogrodzeniu) w  sposób niestwarzający zagrożenia i utrudnienia dla ruchu drogowego.
Mieszkańcy zabudowy wielorodzinnej (bloki) zobowiązani są wystawić odpady w okolicach altanek śmieciowych. Zbiórka rozpoczyna się od godziny 6:00 rano. Z uwagi na charakter odbioru, samochód wraz z pracownikami przedsiębiorstwa MPO Sp. z o. o., daną ulicą będzie przejeżdżać tylko raz. Wobec tego, elektrośmieci wystawione po przejeździe samochodu nie zostaną zabrane.
WYSTAWIAMY:
kompletny, nierozebrany sprzęt, który ze względu na charakter zbiórki, przeznaczony ma być do recyklingu (zużyty, zepsuty, przeznaczony do wyrzucenia sprzęt elektryczny, elektroniczny np. telewizory, komputery, lodówki, suszarki, telefony itp.)
NIE WYSTAWIAMY:
rozebranego sprzętu np: samej obudowy komputera bez „elektronicznej / elektrycznej” zawartości.

Harmonogramadres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6910