http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Kulturalny Juchnowiec – zapraszamy na bezpłatne warsztaty ZUMBY
Wiadomość dodana przez: kboni (2013-08-28 12:37:37)

Już za kilka dni rusza wielki projekt Ośrodka Kultury. Nowy program pod nazwą Kulturalny Juchnowiec obejmuje warsztaty teatralne, malarskie, plastyczno-animacyjne, taneczne oraz warsztaty ZUMBA.


Niebawem Ośrodek Kultury zaprezentuje szczegóły ambitnego projektu oraz ogłosi dokładny plan zajęć, który będzie obowiązywał od września do czerwca 2014 roku. Już teraz rozpoczęto natomiast zapisy na cieszącą się ogromnym zainteresowaniem ZUMBĘ. Zajęcia latynoamerykańskiej fuzji tańca i aerobiku odbywać się będą w każdą środę miesiąca. Do pierwszego spotkania dojdzie 4 września. O godz. 17 zaczynają się warsztaty w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym, na godz. 18.40 zaplanowany jest początek zajęć w świetlicy przy u. Tarasiuka 9 w Kleosinie. Warsztaty prowadzi znana, doświadczona instruktorka Marlena Rutkowska.
Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny!!! Warsztaty skierowane są wyłącznie do mieszkańców gminy Juchnowiec Kościelny. Chętni powinni zapisywać się osobiście na listy prowadzone w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym – Plac Królowej Rodzin 1 lub telefonicznie 85 719 60 56.

Szczegóły – www.okjuchnowiec.pl

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6869