http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Nie daj się zimie!
Wiadomość dodana przez: kboni (2012-11-15 11:12:06)

Pogoda nie jest jeszcze taka straszna, ale zima zbliża się dużymi krokami. Receptę na to, jak w dobrej formie fizycznej oraz psychicznej przetrwać chłodne, ponure tygodnie poznamy podczas spotkania organizowanego w sobotę, 17 listopada w Kleosinie.


Spotkanie z mieszkańcami gminy odbędzie się pod hasłem „Nie daj się zimie”. Jego organizatorem jest Ośrodek Kultury. Podczas spotkania każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie. Zaplanowana została zatem prelekcja o zdrowym żywieniu oraz kącik kosmetyczny, w którym będzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym. Sporym zainteresowaniem powinny cieszyć się badania analizy składu ciała, czy ustalenia swojego wieku metabolicznego.
Na spotkanie zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i płeć. Mile widziani są panowie. Nudzić się nie będą. Zobaczą m.in. efektowny pokaz robiącej furorę Zumby (połączenie tańca latynoamerykańskiego oraz aerobiku). Wśród uczestników imprezy rozlosujemy też nagrody w postaci bezpłatnych zaproszeń na zabiegi kosmetyczne. 
Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 17 listopada o godz. 17 w świetlicy wiejskiej w Kleosinie przy ul. O. Tarasiuka 9.  Szczegóły dostępne są w Ośrodku Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny pod nr telefonu 85 719 60 56.  

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6726