http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Magnat gromi liderów!
Wiadomość dodana przez: kboni (2012-11-13 14:18:51)

Bardzo dobrze w czwartoligowych rozgrywkach radzą sobie piłkarze Magnata Juchnowiec Kościelny. W ostatnim spotkaniu nasz zespół pokonał lidera tabeli, Promień Mońki 3:1. 


Mecz z Promieniem zainaugurował już drugą część sezonu. Jesienią rozegrane zostaną bowiem dwie kolejki spotkań z rundy wiosennej. Magnat znowu znalazł się na ustach całego futbolowego Podlasia, pokonując faworyta z Moniek.
– Ostatnie dwa mecze trochę nam nie wyszły. Przegraliśmy z Puszczą Hajnówka i Sokołem Sokółka. Byliśmy źli na siebie i w meczu z liderem chcieliśmy pokazać, na co naprawdę nas stać – mówi Wiesław Jancewicz, trener Magnata. – Chłopcy stanęli na wysokości zadania. Cieszę się z wyniku, ale jeszcze bardziej z gry zaprezentowanej przez cały zespół – dodaje Jancewicz.
Waleczna ekipa z Juchnowca znowu znalazła zatem patent na lidera. „Znowu”, ponieważ na swoim rozkładzie ma już zwycięstwo z inną drużyną, która przyjechała do Juchnowca jako przewodząca ligowej tabeli. Był to LZS Narewka, którego Magnat rozgromił 6:0!
Przypomnijmy, że Magnat po raz pierwszy w historii klubu występuje na czwartoligowym poziomie rozgrywek. Po 16. kolejkach spotkań zajmuje wysokie, 6. miejsce w tabeli. Jesienną część sezonu zielono-biali zakończą w niedzielę, 18 listopada wyjazdowym spotkaniem z Pogonią Łapy.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6720