http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Świetna zabawa w Lewickich
Wiadomość dodana przez: kboni (2012-06-05 07:37:05)

Premierowy występ zespołu tanecznego Ośrodka Kultury, przejazd zabytkowym autokarem, gry, konkursy, pieczenie kiełbasek – tak wyglądał Dzień Dziecka w Lewickich. Mimo kłopotów z pogodą impreza się udała, a nasze pociechy bawiły się wspaniale.


Deszczowa pogoda wcale nie odstraszyła dzieci i rodziców. Frekwencja w Lewickich dopisała. Wszystkich, którzy wybrali się na sobotnią imprezę czekała nagroda, bo w końcu wyszło słońce. Ale nawet kiedy było zimo, to zabawa trwała w najlepsze. Na uczestników czekały atrakcje w świetlicy, gdzie gry i konkursy prowadzili profesjonalni animatorzy.   
Kiedy tylko robiło się cieplej piknik przenosił się na zewnątrz. Tutaj wystawiony został stary wóz milicyjny oraz już dużo bardziej nowoczesny pojazd strażacki. Ogromne zainteresowanie wzbudził… „ogórek”, czyli autokar noszący wdzięczną nazwę zielonego warzywa. Autobus podobny jest do ogórka i taka też popularna nazwa przylgnęła do niego przed wielu laty. No i „ogórek” ruszył  w przejażdżkę po naszej gminie, a wśród pasażerów znalazł się nawet wójt Krzysztof Marcinowicz.
Atrakcji w Lewickiem było mnóstwo. Premierowy występ zaliczył zespół taneczny Ośrodka Kultury, który zebrał wielkie brawa od licznej publiczności. Potem dzieciaki do woli mogły skakać na trampolinie, były i dmuchańce, i popcorn, i wata. Na koniec piekliśmy wspólnie kiełbaski przy świetnie przygotowanym ognisku.   
Piknik organizowany przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny udał się doskonale. Olbrzymia w tym zasługa sołectwa Lewickie. Ukłony należą się przede wszystkim pani sołtys Teresie Gałeckiej za osobiste zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu imprezy.

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6629