:: III MISTRZOSTWACH GMINY JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
Wiadomość dodana przez: Marcin (2008-02-27 21:40:33)

Po raz kolejny na sali w Kleosinie zmagali się w różnym wieku siatkarze naszej gminy. Boje były bardzo wyrównane, poziom gry był wysoki, z roku na rok poprawia się sprawnośc uczestników, jak również zainteresowanie.

Dnia 24.02.2008 r. w III Mistrzostwach Gminy Juchnowiec Kościelny w siatkówce open zorganizowanym przez UKS „KLEOSIN" wzięło udział 9 zespołów: dwa zespoły uczniów gimnazjum z ZS w Kleosinie którzy radzili sobie bardzo dobrze z ograniem starszych zawodników, co procentuje na zawodach SZS. Ponadto udział wzięły dwa zespoły absolwentów z Kleosina, zespół rodziców z Kleosina i dwa zespoły z Juchnowca oraz zespół z Agnatek, Rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach na hali w Zespole Szkół w Kleosinie. W eliminacjach zespoły grały do 2 wygranych setów do 25 pkt., a następnie w finale wygrała drużyna z Ignatek – PLUM zajmując I miejsce, następnie II miejsce zajęli nauczyciele z Kleosina, III miejsce - Oldboje z Kleosina, IV miejsce WIDLAK z Juchnowca. W czasie turnieju zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy wśród pań – Agnieszka Sawicka i panów Marcin Zawadzki oraz zawodnicy fair play. Każda drużyna została nagrodzona medalami i upominkami. Organizator Marcin Hodun serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom turnieju za udział i zaangażowanie w czasie rozgrywek. Nie zabrakło i kibiców, którym również dziękujemy za kulturalny doping. Zapraszamy na kolejne turnieje jak największą liczbę osób. Jednocześnie gratulujemy odwagi i współzawodnictwa.