Wielkopostne Przystanki w Ośrodku Kultury
Rozpoczął się okres Wielkiego Postu, podczas którego Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym zaprasza na Przystanki Wielkopostne. Wielkopostne Przystanki organizowane były w ubiegłym roku i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wierzymy, że podobnie będzie teraz. Tegoroczny cykl zainaugurowany zostanie w najbliższą niedzielę, 10 marca koncertem zespołu Cantabo Deo. Koncert zatytułowany „Jezus Drogą” rozpocznie się o godzinie 17 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury.

Zapowiada się wyjątkowe popołudnie. Cantabeo Deo śpiewał będzie „na żywo”, a w swoim repertuarze posiada utwory autorskie oraz znane covery w bardzo ciekawej aranżacji, m.in. z akompaniamentem saksofonu.  Zespół powstał w 2008 roku w ramach Scholi Topczewo z inicjatywy Bartłomieja Zawadzkiego i księdza Piotra Wróblewskiego. Największy sukces grupy, to drugie miejsce w Diecezji Drohiczyńskiej na XVI Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej "Śpiewajmy Panu". W roku 2018 zespół wydał płytę „Jezus Drogą", a utwory jakie się na niej znalazły usłyszymy podczas koncertu w Juchnowcu.


W trakcie Wielkopostnego Przystanku - oprócz piosenek - będą też rozmowy i dyskusje. Organizatorzy szykują również niespodziankę dla uczestników spotkania. Serdecznie zapraszamy!

tomaszl | 08.03.2019 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media