Biało-czerwony wieczór w Kleosinie
Wyjątkowy patriotyczny wieczór spędziliśmy w Szkole Podstawowej w Kleosinie. Uczniowie i nauczyciele oraz grupa teatralna Ośrodka Kultury przygotowali spotkanie poświęcone 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Było wiele wzruszeń. Było klimatycznie, rodzinnie, przyjaźnie. Było biało-czerwono.

Dzieci, młodzież oraz nauczyciele ze szkoły w Kleosinie przedstawili program, w którym opowiedzieli nie tylko o odzyskaniu niepodległości, ale również o kolejnych latach, kiedy Polacy musieli walczyć o wolność. Piękne wiersze i piosenki wspaniale wykonane przez chór szkolny wprowadziły publiczność w atmosferę refleksji i zadumy. W takim klimacie swój spektakl „Pieśń o Ojczyźnie” zaprezentowała grupa teatralna Ośrodka Kultury. Przedstawienie wywołało poruszenie i zakończyło się owacją na stojąco. Dziękujemy za tak piękną reakcję.
Autorom programu dziękował również wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz podkreślając szczególny sposób świętowania w naszej gminie wielkiej niepodległościowej rocznicy.

tomaszl | 27.11.2018 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media