Kulinarna uczta i wspaniała zabawa w Brończanach
Po raz kolejny spotkaliśmy się na Pikniku Kulinarnym w Brończanach. Były dmuchańce, animacje, dyskoteka pod gwiazdami z zespołem "Szafis". Były przede wszystkim wspaniałe potrawy - od smalczyku, przez pieczone ziemniaczki po sękacz. Wszystko przygotowali mieszkańcy Brończan. Swoje stanowisko miał też znakomity francuski kucharz Bruno Schneider. Były też warsztaty kulinarne, w których swoje kucharskie talenty odkrył m.in. wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz.

No i był konkurs kulinarny. Jury w składzie: wójt Krzysztof Marcinowicz, sekretarz gminy Teresa Rudzik, pan Piotr ze Studia Kulinarnego "Zmokła kura", Bruno Schneider i dyrektor Ośrodka Kultury Krzysztof Sokólski próbowali, smakowali i wyróżnili autorów najlepszych potraw. Wygrała tradycyjna polska babka z boczkiem.
Niezmiernie cieszymy się, że wspólnie ze stowarzyszeniem "Brończany Razem" udało się kolejny raz stworzyć imprezę, która integruje, łączy i podczas której króluje wspaniała, autentycznie przyjacielska atmosfera.tomaszl | 29.08.2018 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media