Goście z Białorusi szykują się do meczu z Jagiellonią i chwalą boisko w Juchnowcu
Stadion Gminny w Juchnowcu Dolnym na miejsce treningów podczas zgrupowania w Polsce wybrał lider białoruskiej ekstraklasy piłkarskiej – Szachtior Soligorsk. Białorusini bardzo chwalą sobie nasze boisko i warunki do prowadzenia zajęć.

Szachtior trenuje w Juchnowcu wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych. Kulminacyjnym punktem zgrupowania będzie mecz towarzyski z Jagiellonią Białystok. Do spotkania dojdzie w sobotę, 7 października o godz. 10 na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
Ośrodek Kultury odwiedził piątkowy trening Szachtiora. Na świetnie przygotowanej murawie piłkarze z pełnym zaangażowaniem wykonywali polecenia trenera. Dodajmy, że zespół z Soligorska prowadzi Polak Marek Zub. Szkoleniowiec co chwila wydawał komendy swoim podopiecznym. „Gramy normalna”, „Bystra”, „Prawa-lewa”... Zawodnicy stosowali się do wskazówek i trzeba przyznać, że drużyna prezentuje się bardzo solidnie.    
Szachtior Soligorsk zajmuje pierwsze miejsce w tabeli białoruskiej ekstraklasy, wyprzedzając o dwa punkty BATE Borysów i o cztery Dinamo Mińsk.
Goście z Białorusi chwalą sobie pobyt w Juchnowcu, nie szczędząc komplementów pod adresem boiska. Nasz stadion wkrótce natomiast wzbogaci się o nowe trybuny. Trwa właśnie remont, po którym kibice w lepszych warunkach będą mogli oglądać sportowe widowiska.
Mimo remontu liczymy, że sympatyków futbolu nie zabraknie na najbliższym czwartoligowym spotkaniu Magnata Juchnowiec. W sobotę, 7 października Magnat podejmie Dąb Dąbrowa Białostocka. Początek meczu o godz. 15.   


tomaszl | 06.10.2017 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media