Brawa dla młodzieży!
Młodzież z naszej gminy zasłużyła na wielkie brawa.  Grupa biorącą udział w projekcie „Między Narwią a Puszczą Knyszyńską, czyli młody i aktywny Juchnowiec” sama zaplanowała i przeprowadziła festyn rodzinny. W niedzielę na stadionie w Juchnowcu Dolnym było wesoło, kolorowo i klimatycznie. 

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były atrakcje dla najmłodszych oraz nieco starszych. Pokazy strażackie, strzeleckie, koncerty – wszystko spowodowało, że zabawa była świetna, a młodzież cały czas trzymała rękę na pulsie, aby impreza przebiegała w sposób kulturalny i bezpieczny.
Jednym z głównych punktów programu okazał się mecz piłkarski, w którym Drużyna Wójta zremisowała 1:1 z reprezentacją Młodzi Aktywni. Po zakończeniu spotkania wójt juchnowieckiej gminy, Krzysztof Marcinowicz chwalił zaangażowanie młodych mieszkańców podkreślając doskonałą organizację, i meczu, i całego pikniku oraz projektu.        
Projekt „Między Narwią a Puszczą Knyszyńską, czyli młody i aktywny Juchnowiec” finansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu „Równać Szanse”.
Młodzież ciężko pracowała przez pół roku, uczestniczyła w warsztatach fotograficznych, filmowych, animacji czasu wolnego oraz pierwszej pomocy, aby móc stworzyć swoje pierwsze samodzielne wydarzenie. Gratulujemy!


tomaszl | 27.06.2016 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media