Zapraszamy w sobotę do Kleosina, w niedzielę do Juchnowca Górnego
Przed nami kolejny bogaty w atrakcje weekend. W sobotę, 13 czerwca zapraszamy do Kleosina na Festyn Rodzinny organizowany przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II. Z kolei w niedzielę przy Zespole Szkół im. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym czeka nas Festyn Rodzinnie – Zdrowo – Kolorowo, podczas którego nastąpi otwarcie kompleksu sportowego.

W Kleosinie zabawa będzie miała miejsce na placu przez sceną oraz na Orliku. Piknik rozpocznie się o godz. 14. W programie rozmaite pokazy, konkursy, gry, malowanki, dużo konkurencji sportowych, a także znakowanie rowerów. Nie zabraknie także konkurencji integracyjnych z udziałem osób niepełnosprawnych. W tym miejscu należy podkreślić, że jednym z organizatorów festynu jest Regionalny Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem „Jesteśmy Razem”. Współorganizatorem pikniku jest Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny, a w przygotowanie imprezy zaangażowali się również: Parafia p.w. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie, Sołectwo Kleosin, UKS Kleosin oraz Rada Rodziców ZS Kleosin. Festyn potrwa do godz. 20, a jego finałem będzie koncert muzyczny zaplanowany na około godz. 18. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz. 
Następnego dnia bawić się będziemy przy Zespole Szkół w Juchnowcu Górnym. Początek niedzielnego festynu Rodzinnie – Zdrowo – Kolorowo zaplanowano na godz. 13. Głównym punktem programu będzie otwarcie kompleksu sportowego. W programie imprezy znalazło się wiele atrakcji. Będzie kiermasz, konkurencje rekreacyjno-sportowe, pokazy zapaśnicze, a także wyjątkowy mecz piłki siatkowej, w którym nauczycie i rodzice związani ze szkołą w Juchnowcu zagrają z gminnymi samorządowcami. W ekipie samorządowców zobaczyć w akcji będzie można m.in. wójta Krzysztofa Marcinowicza, czy dyrektora Ośrodka Kultury Krzysztofa Sokólskiego. Organizatorem pikniku jest ZS w Juchnowcu Górnym. 

tomaszl | 11.06.2015 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media