Niezapomniany wieczór retro w Brończanach
To była fantastyczna sobota, a o Pikniku Retro w Brończanach będziemy długo, długo pamiętać.
Imprezę zorganizowaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan "Brończany Razem" oraz Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny odwiedziło mnóstwo osób. Wszyscy bawili się znakomicie i wszyscy podkreślali wspaniałą atmosferę. Takie słowa padały m.in. z ust uczestników 11. Białostockiego Rajdu Moto Retro. W Brończanach zjawiło się około 50 pięknych pojazdów, biorących udział w niezwykłej wyprawie. Przyjechały załogi z całej Polski, a także ekipy z Rosji, Litwy, Białorusi. Uczestnicy Rajdu czuli się w naszej gminie tak dobrze, że przedłużyli swój postój i zastanawiali się nawet, czy tutaj nie zakończyć swojej eskapady. Wieczorem udali się jednak do Białegostoku, żegnani ogromnymi brawami i dziękując za wspaniałą gościnę.


A Brończany bawiły się dalej. Zabawa miała miejsce w otwartej oficjalnie przez wójta Krzysztofa Marcinowicza i sołtysa Bogdana Pućkowskiego pięknej wiacie rekreacyjnej i na rewelacyjnie przygotowanej scenie. Było wypiekanie sękacza, poczęstunek i super muzyka.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli w sobotę w Brończanach, tworząc niezapomnianą atmosferę. Wielkie słowa uznania należą się też osobom zaangażowanym w przygotowanie pikniku. Kilka osób strasznie się napracowało. Ale było warto!!!!!!!!!! 
tomaszl | 09.06.2015 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media