„Zenuś” znowu w akcji!
„Tylko nie Zenuś” znowu na scenie Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny! Na spektakl w wykonaniu grupy teatralnej dla dorosłych „Trylobit” zapraszamy w piątek, 27 czerwca na godz. 20. To już prawdopodobnie ostatnia okazja, aby zobaczyć „Zenusia” w Juchnowcu. 


„Tylko nie Zenuś” wystawiany był dwukrotnie. Za każdym sala widowiskowa Ośrodka Kultury pękała w szwach i za każdym razem słyszeliśmy, że publiczność doskonale bawiła się na przedstawieniu.
Autorem i reżyserem spektaklu jest Teresa Radziewicz, która pojawia się również na scenie. Akcja przedstawienia toczy się na Olimpie, gdzie greccy bogowie i boginie nie narzekają na nudę. Co się dzieje?  Zeus się postarzał i… ciągle kursuje na Ziemię. Piękna Afrodyta z przebiegłą Artemidą biorą zatem sprawy w swoje ręce. Mają plan, ale misternie uknuta intryga wymyka się spod kontroli... Resztę można zobaczyć samemu.
Zapraszamy w piątek, 27 czerwca o godz. 20 do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.
„TYLKO NIE ZENUŚ”
sztuka w jednym akcie, ale w dwunastu scenach
AUTOR: Teresa Radziewicz
REŻYSERIA: Teresa Radziewicz
OBSADA: Agnieszka Maliszewska, Marek Muszyński, Teresa Muszyńska, Anna Radziewicz, Grzegorz Radziewicz, Teresa Radziewicz, Krzysztof Sokólski, Zofia Szczytko, Agnieszka Więsław, Iwona Woźniuk, Agnieszka Zarachowicz.
EFEKTY DŹWIĘKOWE I ŚWIETLNE: Wojciech Litwiejko.
Grupa „Trylobit” działa w ramach warsztatów teatralnych prowadzonych przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny realizujący projekt „Kulturalny Juchnowiec”.


kboni | 27.06.2014 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media