Uwaga!
Ograniczenia komunikacyjne
w Juchnowcu Dolnym


Już w sobotę, 24 maja czeka nas wielkie wydarzenie o charakterze sportowym i kulturalnym. Ośrodek Kultury oraz Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym organizują II Bieg Konopielki. W związku z tym nastąpi zmiana w ruchu komunikacyjnym.
Impreza stanowi ogromne przedsięwzięcie. W naszej gminie pojawią się goście z całego regionu. Nie zabraknie także zawodników spoza Podlasia. Organizacja II Biegu Konopielki wiąże się nie tylko z kwestiami sportowymi, ale i m.in.  komunikacyjnymi. W godzinach 12.00 – 14.00 ograniczony zostanie ruch na drogach powiatowych w Juchnowcu Dolnym i w okolicy Wólki. Całkowicie zamknięta będzie droga od Juchnowca Dolnego (od skrzyżowania z drogą na Hołówki) do Wólki. Wyłączony zostanie także pas ruchu od torów kolejowych do Juchnowca Dolnego. Ograniczenia wiążą się z kwestią bezpieczeństwa uczestników II Biegu Konopielki. Ruchem kierować będą funkcjonariusze policji.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Mieszkańców gminy zachęcamy jednocześnie do czynnego udziału w imprezie. Jeśli nie do udziału w biegu, to do kibicowania zawodnikom.
kboni | 20.05.2014 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media