Ferie z Ośrodkiem Kultury
Już za kilka dni rozpoczną się ferie. Dzieci z terenu naszej gminy zapraszamy do zimowego odpoczynku z Ośrodkiem Kultury w Juchnowcu Kościelnym. W programie akcji ZIMA OK znajduje się mnóstwo interesujących pozycji – wizyty ciekawych gości, gry, konkursy, ZUMBA oraz wielki bal przebierańców. Pierwsze spotkanie w poniedziałek, 27 stycznia o godz. 16. 


Dwutygodniowe ferie można spędzić w ciekawy sposób. Ośrodek Kultury przygotował program, w którym każde dziecko znajdzie coś ciekawego dla siebie. Przez dziesięć dni prowadzone będą zajęcia bogate w rozmaite atrakcje i niespodzianki. W planach jest m.in. wyprawa w kosmos i kosmiczne zabawy, warsztaty ekologiczne i prozdrowotne. Ośrodek Kultury odwiedzą również ciekawi goście. Spodziewane są wizyty Strażnika Granicznego i kosmetyczki, która opowie o zasadach higieny i pielęgnacji skóry. Będą też konkursy gminnych talentów i wielki bal przebierańców. Nie zabraknie też tańców. Pojawia się  ZUMBA dla najmłodszych. ZUMBA podbiła już serca dorosłych mieszkańców naszej gminy. Teraz Ośrodek Kultury przygotował ofertę dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia ZUMBY nie tylko do Juchnowca, ale również do Kleosina oraz Księżyna!   
Bliższe informacje o zimowych feriach z Ośrodkiem Kultury pod numerami telefonów: 85 719 60 56 lub 530 453 059 oraz na stronie www.okjuchnowiec.pl.


kboni | 22.01.2014 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media