Konkurs „Żłóbek XXI wieku”
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Żłóbek XXI wieku”. W konkursie młodzi mieszkańcy naszej gminy mogą przedstawić własne wyobrażenie współczesnego żłóbka, w którym na świat przychodzi Jezus Chrystus.

Gdyby Jezus miał urodzić się dzisiaj, jego żłóbek znalazłby się w wielkim nowoczesnym mieście, cichej spokojnej prowincji, na niebezpiecznym terenie objętym działaniami wojennymi, czy może w twojej okolicy? Zachęcamy dzieci i młodzież do wyrażenia swojej opinii na ten temat i wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego „Żłóbek XXI wieku”.

Dzisiejszy świat zdominowany jest przez wielkie technologie, rozwijające się w błyskawicznym tempie. Ludzie są zabiegani i nie brakuje między nimi konfliktów. Zapominamy o środowisku, nie myślimy o losach Ziemi i często umykają nam sprawy ponadmaterialne. W okresie przedświątecznym poświęćmy jednak chwilę na odrobinę refleksji. Boże Narodzenie, to okres wyjątkowy.  I wyjątkowy charakter ma konkurs Ośrodka Kultury.

Zachęcamy do przygotowania prac nad umiejscowieniem żłóbka w dzisiejszych czasach. Technika dowolna. Oprócz walorów typowo plastycznych i artystycznych oceniane będą również pomysłowość oraz oryginalność.           

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Prace przyjmowane są w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym do 23 grudnia. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły na stronie www.okjuchnowiec.pl oraz pod numerem telefonu 85 719 60 56.


DorotaK | 12.12.2013 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media