„Życie nie stawia pytań, życie po prostu jest…” - takie motto towarzyszyło wieczorowi muzyczno-poetyckiemu poświęconemu twórczości Agnieszki Osieckiej w ramach spotkania w Klubie Seniora w Kleosinie.


Klub Seniora działa od początku roku. Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny uruchomił cykl spotkań z myślą zwłaszcza o ludziach starszych i w średnim wieku. W ramach działania Klubu Seniora prowadzone są zajęcia animacyjne oraz ruchowe. Z wizytą była już grupa teatralna, a ostatnio prezent seniorom sprawili gimnazjaliści Zespołu Szkół w Kleosinie. Kleosińscy uczniowie pod okiem Anny Piekut i Kingi Gąsowskiej Szatałowicz przygotowali wieczór wspomnień o Agnieszce Osieckiej. Przybliżyli sylwetkę znanej poetki. Nie zabrakło wierszy i popularnych piosenek autorstwa Osieckiej. Piękna scenografia oraz wrażliwe wykonanie utworów przez młodych aktorów u niejednego seniora wywołało niekłamane wzruszenie.
Klub Seniora snuje już kolejne plany. Na maj szykowany jest choćby wyjazd na ognisko. Więcej szczegółów w Ośrodku Kultury – tel. 85 719 60 56 i na stronie internetowej okjuchnowiec.pl.

kboni | 22.04.2013 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media